افزونه پاک کردن همه دیدگاه ها در وردپرس

با سلام خدمت کاربران عزیر افراز وب امروز خدمت شما عزیزان هستیم با یک آموزش دیگر در وردپرس امروز قصد داریم افزونه افزونه پاک کردن همه دیدگاه ها در وردپرس را آموزش دهیم

افزونه پاک کردن همه دیدگاه ها در وردپرس

همانطور که میدانید یکی از مهم ترین بخش هایه سایت قسمت دیدگاه ها یا کامنت می باشد و از اهمیت بالای برخوردار می باشد که این گزینه رو در منو پیشخوان وردپرس هم میتوانید ببینید .ولی بعضی اوقات که این دیدگاه ها خیلی زیاد می شود واقعا آزار دهنده می شود و دیدگاه هایه قدیمی هم دیگر زیاد مورد استفاده قرار نمیگرد میتوان پاک کرد نام این افزونه وردپرس Delete All Comments است. این افزونه وردپرس رایگان به شما کمک می کند که به ساده ترین شیوه ممکن دیدگاه های (اسپم ، پذیرفته شده ، منتظر تایید) را از سایتتان پاک کنید.

نحوه فعال سازی افزونه Delete All Comments

 بعد از اینکه این افزونه را نصب و فعال کردید متوجه می شوید که در منوی پیشخوان وردپرس ابزار ها یک گزینه به نام  Delete All Comments (پاک کردن دیدگاه ها) افزوده می شود. برای وارد شدن به این صفحه افزونه روی این گزینه کلیک کنید.

برای پاک کردن دیدگاه ها در صفحه ی افزونه می توانید گزینه ی Delete All Comments  را تایید کنید و بعد با فشار دادن گزینه ی Delete All می توانید تمام دیدگاه ها را پاک کنید.

 

دانلود افزونه Delete All Comments

ممنون از اینکه ما را همراهی میکنید منتظر آموزش ها و افزونه هایه دیگر باشید خدانگهدار